Ярмарок освіти 2018

Шановні пані та панове!

Запорізька торгово-промислова палата засвідчує Вам свою велику повагу та інформує про проведення спеціалізованого виставкового заходу «ЯРМАРОК ОСВІТИ - 2018», що відбудеться з 9 по 11 лютого 2017 р. у Запоріжжі у виставковому центрі «КОЗАК-Палац».

Як і минулого року освітній ярмарок об’єднає традиційну міжрегіональну спеціалізовану освітню виставку навчальних закладів «Абітурієнт - 2018», та 8 міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном»

«Ярмарок освіти» є масштабною презентацією ринку освітніх послуг,  яка щороку об’єднує провідні навчальні заклади області, країни та закордону, бізнес-школи, тренінгові компанії, навчальні центри. Минулого року учасниками проекту стали близько 100 експонентів, в рамках виставки успішно відбулися презентації, майстер-класи, яскраві зустрічі.

Запрошуємо Вас прийняти участь у спеціалізованій освітній виставці «ЯРМАРОК ОСВІТИ - 2018» в якості експонента. Це дозволить презентувати Вашу компанію серед молоді, що прагне здобути якісну освіту.

В рамках виставки кожен учасник матиме змогу скористуватися сучасною інфраструктурою виставкового центру та отримати максимальні результати. До Ваших послуг комфортний конференц-зал, сучасна матеріально-технічна база, досвід організаторів в проведенні презентаційних заходів на високому рівні.

Запрошуємо Вас до плідної співпраці. Вважаємо, що наша спільна робота стане допомогою як для всіх учасників виставки, так і для майбутніх студентів у вирішенні своїх завдань.

 З повагою,  організатори проекту.

Наші контакти: тел.  +38 (061) 213-50-26

expo2@cci.zp.ua ,  expo8@cci.zp.ua ,  www.expo.zp.ua