Всеукраїнський конкурс на кращий літературний твір «Слово про мого першого вчителя»


Статті про освіту в Україні

У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вдруге пройшов Всеукраїнський конкурс на кращий літературний твір «Слово про мого першого вчителя». У церемонії нагородження взяв участь заступник Міністра освіти у науки, молоді та спорту України Борис Жебровський.
Заступник Міністра привітав володаря Гран-прі конкурсу – учня 3-А класу, Драбівської НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка» Максима Ситника з Черкащини. Борис Жебровський побажав переможцю нових успіхів і в навчанні, і в творчості та запросив на зустріч із молодими освітянами, вчителями, які нещодавно стали на стежину педагога та почали навчати першркласників. Поезія юного дарування, Максима Ситника, присвячена першій вчительці, стане для них чудовим прикладом важливості вчительської професії для сучасного й майбутнього покоління, - переконаний він.
Загалом Міністерство освіти і науки, молоді та спорту протягом усього конкурсу здійснювало підтримку й сприяння в його проведенні. Захід спрямований на піднесення професії вчителя. Розглядалися роботи учасників поза будь-якими віковими категоріями, фактично від 8 до 70 років. Майже з тисячі робіт членами журі на чолі з поетом, народним артистом України Андрієм Демиденком та проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів Богданом Андрусишиним були вибрані кращі з кращих.
Другу премію та призи розділили між собою заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу №1 міста Тернополя Галина Федун і директор Рівненського державного коледжу економіки та бізнесу Василь Романчук. Третьокурсниця Інституту педагогіки та психології НПУ імені М. П. Драгоманова стала лауреаткою третьої премії. Також третю премію отримала учениця 10 класу Клішковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернівецької області.
Подарунками та теплими словами учасників і лауреатів вітали голова Шевченківської райдержадміністрації Сергій Зімін, Президент Малої академії наук, доктор фізико-математичних наук Олексій Довгий та вся велика Драгоманівська родина, директори й викладачі інститутів, студенти. Книги передав дипломантам співголова Наглядової Ради університету, меценат Анатолій Толстоухов, словесні вітання – співголова Наглядової Ради НПУ, Президент НАПН України Василь Кремень.
Річні підписки на газети «Освіта» та «Освіта України» для колективів шкіл, в яких навчають лауреати, подарували головні редактори видань і керівництво видавництва «Педагогічна преса».

Всеукраїнський конкурс на кращий літературний твір «Слово про мого першого вчителя»