ЗНО з англійської мови


Статті про освіту в Україні

Зовнішнє незалежне тестування з англійської мови - це досить складний іспит та порівняно новий вигляд перевірки знань для старшокласників. Переглядаючи тести, складається враження, що вони створювалися лише для тих, хто старанно вивчав англійську мову впродовж всього періоду навчання в школі і має достатні знання по предмету. Відповідно виникає питання: "Що ж робити? Хто зможе допомогти підготуватися до тестів?" Я думаю, що панікувати не варто, потрібно спочатку серйозно віднестися до цього питання і правильно вибрати спосіб підготовки.
Хотілося б зупинитися на основних варіантах підготовки до тестування: Перший варіант - найпростіший і найскладніший одночасно це самостійна підготовка. Займаючись самостійно, ви звичайно ж економите гроші, що дуже важливо, також ви можете вибирати лише вам зручний графік занять, не під кого не підстроюючись - це плюс. Але чи впевнені ви в своїх силах на 100 %? Мінус в тому, що можуть виникнути проблеми з розумінням самої структури тесту і до кого звернутися за допомогою в такому разі?
Другий варіант - заняття з репетитором. Зараз багато дітей займаються з репетитором по англійській мові, причому звертаються до них за допомогою не саме в старших класах, коли виникає гостра потреба, а починаючи ще з молодшої школи, а чом би і ні, дуже зручно, до того ж ви отримуєте індивідуальний підхід. Як правило, на них і покладається надія по підготовці до іспиту в 11 класі. Але чи завжди репетитор може бути компетентним саме в підготовці до зовнішнього незалежного тестування? Важливо пам'ятати, що підготовка має бути серйозною і продуманою, не варто займатися за інерцією з людиною, до якої ви звикли. Моя порада: вибирайте фахівця, який зможе дійсно підготувати - не витрачайте гроша даремно.
Ну і третій варіант - це проходження спеціально розроблених програм по підготовці до тестування на курсах. З кожним роком кількість курсів і мовних шкіл, які пропонують якісні послуги з підготовки до проходження зовнішнього незалежного тестування збільшується. Слідує дуже скрупульозно підійти до вибору курсів або мовних шкіл. Ми радимо віддавати перевагу спеціалізованим мовним курсам і школам - підготовка до всіх предметів відразу, на наш погляд, не завжди є якісним показником. Істотні плюси в тому, що кожна школа працює за спеціально розробленою програмою і застосовує сучасні методики з навчання. Ви можете не хвилюватися з приводу підручників і термінів підготовки, оскільки все це передбачено заздалегідь і входить в рамки встановленої програми. Заняття проходять в групах, що дозволяє зняти мовний бар'єр і максимально розвинути комунікативні навички. Правда інколи в групах кількість слухачів перевищує норму, але з цією проблемою можна впоратися, запитавши спочатку про передбачувану кількість чоловік в групі Займаючись на курсах ви можете бути впевнені у викладачі, тому як всі вони проходять відбір і спеціальну підготовку. Додаткова перевага полягає в тому , що групові заняття на курсах доступніші і прийнятніші за ціною, ніж альтернативні їм індивідуальні заняття. Безумовно, який би варіант підготовки ви не вибрали, саме від вас більшою мірою, чим від кого-небудь іншого залежатиме результат.
Школа англійської мови The Bridge

ЗНО з англійської мови