Урядом схвалено проект розпорядження Президента України

Новини освіти в Україні

Проект розпорядження підготовлено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту спільно з Державною службою молоді та спорту та 29 лютого схвалено Кабінетом Міністрів України.

Метою його прийняття є фінансова підтримка державою обдарованої молоді, яка надається для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах.

Держмолодьспортом за дорученням Міністерства здійснено організаційну роботу для проведення експертизи проектів претендентів на одержання грантів Президента України, а саме:

- здійснено прийом документів претендентів на одержання грантів;

- здійснено розгляд і експертизу проектів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2012 рік;

- сформовано склад Експертної Ради на підставі пропозицій центральних органів виконавчої влади і наукових установ. Склад ради було затверджено наказом МОНмолодьспорту.

Всього отримано 153 проект (у минулому році - 161 проект). Наказом Міністерства до експертизи допущено 60 проектів. 93 проекти не допущено до розгляду у зв'язку з недотриманням вимог, які затверджені Порядком подання заявок на розгляд Експертної ради.

На засіданні Експертної ради, яке відбулося 29 липня 2011 року, здійснено конкурсний відбір та експертизу 60 проектів та визначено 32 проекти, які заслуговують на державну фінансову підтримку. Кожен член Експертної ради визначив кандидатури переможців, а також надав рекомендації щодо розміру грантів.

На підставі висновку Експертної ради підготовлено проект розпорядження Президента України „Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2012 рік", яке в установленому порядку погоджено без зауважень з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством юстиції.

Прийняття розпорядження Президента України "Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2012 рік" сприятиме соціальному становленню і самореалізації обдарованої молоді в Україні, якісному розвитку творчого та інтелектуального потенціалу нації, впровадженню результатів практичних і теоретичних досліджень, які мають першочергове значення для соціально-економічного розвитку країни.

проект розпорядження Президента України