Державна програма "Сто відсотків"

Новини освіти в Україні

Відповідно до плану роботи Міністерства у лютому здійснено вивчення стану реалізації Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року у Борщівському районі Тернопільської області та м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.
Наказом Міністерства (від 01.02.2012 р. №92) створено відповідну комісію, до складу якої включено представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, а також Державної інспекції навчальних закладів України. Комісія вивчала роботу органів управління освітою та загальноосвітніх навчальних закладів з виконання Програми з виїздом на місця. Результати вивчення розглянуто під час засідання Колегії Міністерства 22 березня 2012 року.
Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський під час обговорення питання висловив слушну думку про те, що з досвідом роботи, описаним в доповідній департаменту загальної середньої та дошкільної освіти «Про хід виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» у м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область) та Борщівському районі (Тернопільська область)», доцільно ознайомити районні відділи освіти. Саме спільне вивчення цього питання зможе забезпечити і скоординувати виконання Програми на всі сто відсотків.

Державна програма "Сто відсотків"