ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Новини освіти в Україні

З 20 до 25 березня 2012 року у м. Дніпродзержинську Дніпропетровської області проходив ІV етап ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якій взяли участь 76 школярів.
Урочистості з нагоди відкриття олімпіади та нагородження переможців і учасників проходили у Музично-драматичному театрі імені Лесі Українки. До юних екологів з привітанням звернувся міський голова Станіслав Сафронов, який привітав учнів, керівників, журі та організаторів олімпіади та ознайомив з історією, сучасними досягненнями та планами міста.
Теплі побажання успіху, натхнення та нових перемог побажали заступник начальника Головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Леонід Олефір; завідувач сектору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Світлана Мистюк та голова журі, доцент Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Безруков.
Гарний настрій гостям міста створили артисти музично-драматичного театру імені Лесі Українки та дитячі творчі колективи.
Змагання юних науковців проходили на базі комунального закладу освіти «Дніпродзержинський навчально-реабілітаційний центр Дніпропетровської обласної ради».
Перебіг змагань висвітлювався на регіональному телебаченні, радіо та у пресі.
За час перебування на Дніпропетровщині учасники відвідали історичні місця краю, побували у дитячому екологічному центрі, молодіжному театрі «Десятий квартал».
За результатами олімпіади 22 учасника нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.
Велика заслуга їх успішного виступу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з екології належить учителям, які допомагали обдарованим дітям готуватися до відповідальних змагань.

ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології