Підсумки ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Новини освіти в Україні

ІV етап ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології проходив у м. Хмельницькому з 19 до 24 березня 2012 року відповідно до спільного наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної Академії педагогічних наук України від 28.02.2012 року № 234/28 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та фінального етапу турнірів у 2011/2012 навчальному році».
У ІV етапі олімпіади з педагогіки та психології взяли участь 27 учнів, з яких 8 - із міських, 3 - із сільських, 16 - зі спеціалізованих шкіл. Крім 26 одинадцятикласників в олімпіаді брала участь Терещук Світлана, учениця 10 класу Володимирецького районного колегіуму Рівненської області, яка змагалась з іншими на рівних умовах.
Cеред 27 учасників – двоє хлопців та двадцять п’ять дівчат. Команди супроводжували 27 керівників.
Згідно програми проведення олімпіади відбулися творчі зустрічі з учнями шкіл міста Хмельницького, екскурсії містом, перегляд концерту, присвяченого ювілею Миколи Лисенка у Хмельницькій обласній філармонії, зустріч з акторами історичного театру-студії «Хранители наследия», екскурсія до Меджибожа.
Урочисте відкриття олімпіади відбулося 19 березня в актовій залі Хмельницького обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
З концертними номерами виступили вихованці танцювальних і вокальних гуртків та студій Хмельницького міського палацу творчості дітей та юнацтва.
Олімпіада проводилась у два тури. Перший – теоретичний, який відбувся у Хмельницькому обласному ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки.
Другий тур – практичний, проведення міні-уроків на базі спеціалізованої початкової школи № 30 та НВК № 10 м. Хмельницького.
Члени журі відзначили високий рівень підготовки усіх учасників.
До складу журі входили науковці, практичні психологи, вчителі з різних регіонів України. Члени журі працювали злагоджено, професійно, толерантно та об’єктивно здійснювали оцінювання теоретичних і практичних завдань відповідно до розроблених критеріїв. Члени журі підтримували корпоративну культуру, дотримувалися педагогічного такту, конфіденційності.
Закриття олімпіади відбулося 24 березня у лекційній залі Хмельницького обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
Переможців нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, а 19 учасників ще й дипломами управління освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації у різних номінаціях. Також спеціальні призи були підготовлені Хмельницькою філією «ПриватБанку», адміністрацією навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького, відділом освіти Ізяславської райдержадміністрації.

ІV етап ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології