Стартував І етап Національного Кубку зі шкільного футболу

Новини освіти в Україні

23 березня у Запорізькій області стартував І етап Національного Кубку зі шкільного футболу ЄВРО-2012. Розпочали змагання Кубку школярі Ленінського району м. Запоріжжя.
24 березня на базі ДЮСШ відбулися матчі між командами Гуляйпільського району. В змаганнях брали участь 15 команд, переможцем виявилася команда Гуляйпільської ЗОШ №1, яка була нагороджена грамотою та кубком. Друге місце було за командою Воздвижівського НВК І-ІІІ ст., третьою стала команда Верхньотерсянського НВК І-ІІІ ст.
27 березня районні кубкові зустрічі пройшли у Мелітопольському та Розівському районах. Переможцем змагань між командами Мелітопольського району стала Костянтинівська СРШ "Прометей" з пвп. Друге місце за Вознесенською гімназією "Орієнтир", третє місце поділили Терпіннівський колегіум "Джерело" та Костянтинівський ліцей "Ерудит". Від Розівського району до наступного етапу змагань вийшла команда Розівської ЗОШ №1.
Однак, складні погодні умови внесли корективи до плану змагань Кубку. Зважаючи на це, більшість матчів у районах відбудуться 28-30 березня на гравійних футбольних майданчиках.
Загалом, бажання взяти участь у Національному Кубку виявили 245 команд шкіл, гімназій та ліцеїв зі всієї Запорізької області. Але лише 25 кращих команд з районів і міст зможуть пройти до наступного етапу.
Перший тур ігор другого етапу Кубку запланований на 4 квітня

І етап Національного Кубку зі шкільного футболу