Визначено фіналістів І-го (районного) етапу Національного Кубку

Новини освіти в Україні

27 березня 2012 року на базі Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися півфінальні змагання І-го (районного) етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО–2012 Великомихайлівського району.
Згідно жеребкування у першій півфінальній грі зустрілися команди: Великомихайлівського НВК та Великоплосківського НВК. Після напруженої боротьби перемогу святкували юні футболісти Великомихайлівського НВК, які перемогли футболістів Великоплосківського НВК із рахунком 2:0.
У другій півфінальній грі брали участь команди Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Новоборисівської ЗОШ І-ІІІст. Час, відведений на гру, переможця не визначив. В рівній напруженій боротьбі із рахунком 0:0 команди завершили поєдинок. За регламентом змагань після пробивання післяматчевих пенальті з рахунком7:6 перемогла команда Новоборисівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Фінальні змагання проведено на базі Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У фінальній зустрічі грали команди Великомихайлівського НВК та Новоборисівської ЗОШ І-ІІІ ст. У напруженому першому таймі було забито чотири м’ячі. Протягом гри, із рахунком 2:0 вигравали футболісти Великомихайлівського НВК, але команда Новоборисівської ЗОШ І-ІІІ ст. не здавалася та вирівняла рахунок 2:2, з яким закінчився І-й тайм.
Другий тайм тривав в напруженій боротьбі. Переможний гол забив капітан команди Великомихайлівського НВК Сергій Михайлов. Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди Великомихайлівського НВК, яка братиме участь у ІІ (обласному) етапі змагань Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012.

етапі змагань Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО – 2012.