«Київ – культурно-історичний та туристичний центр Європи»

Новини освіти в Україні

10 квітня 2012 року о 15.00 в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться міська конференція старшокласників «Київ – культурно-історичний та туристичний центр Європи», присвячена 1530-й річниці з часу заснування Києва.
У роботі конференції візьмуть участь понад 700 старшокласників – лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста. З 2 до 6 квітня у кожному з 10 районів столиці у рамках міської конференції проведені секційні засідання районних рад старшокласників.
Мета конференції – популяризація старшокласниками історії та культури Києва, вивчення туристичних можливостей міста напередодні проведення чемпіонату Європи з футболу.
Київ, одне з найдавніших європейських міст, адміністративний, економічний, науковий і культурний центр України, зосереджує значний туристичний потенціал і володіє всіма необхідними ресурсами для розвитку ділового, культурно-пізнавального, релігійного туризму, а також туризму за інтересами (відвідання театрів, музеїв, фестивалів мистецтв, спортивних заходів).
Лідери учнівського самоврядування у рамках конференції підготують екскурсоводів, розроблять по кожному з 10 районів столиці цікаві туристичні маршрути для киян та гостей міста, уроки для молодших школярів. За результатами конференції буде підготовлено збірку «Київ унікальний – обери свій маршрут», до якої ввійдуть усі розроблені учнями туристичні маршрути по Києву.

Міська конференція старшокласників, Києв