У Львові відбувся третій випуск військових кухарів

Новини освіти в Україні

25 листопада, у Військовому коледжі сержантського складу Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, відбувся черговий випуск військовослужбовців строкової служби, які проходили допідготовку за фахом військового кухаря.

Цього разу коледж випустив 32 чоловіки. Слід зауважити, що це вже третій випуск спеціалістів даного напрямку відколи з 1 вересня 2011 року тут була започаткована така підготовка, а загалом фахівці Військового коледжу вже підготували 89 кухарів для всіх видів Збройних Сил України.

Перш ніж поставити у військовий квиток військовослужбовця відповідний запис про здобуття спеціальності військового кухаря, на випускників чекав комплексний і відповідальний іспит. Він відбувався на трьох учбових місцях і складався з теоретичної частини – відпрацювання нормативів (завдань) на технічних засобах продовольчої служби та практичного приготування їжі в стаціонарних умовах.

Як розповів начальник циклової комісії загальновійськових дисциплін Військового коледжу підполковник Роман Хорєв, в теоретичну частину “увійшли” загальні положення по обладнанню та облаштуванню військової їдальні (камбузу), питання технології та обробки продуктів харчування страв, санітарно-гігієнічних вимог щодо утримання їдалень та приготування їжі, правил експлуатації технологічного обладнання їдалень тощо. Після чого кухарі мали розповісти будову, технічні характеристики, правила експлуатації та технічного обслуговування автомобільних, причіпних та переносних кухонь, які призначаються для транспортування і приготування їжі в польових умовах. Апогеєм екзамену стало практичне приготування страв. Це питання включало в себе як первинну обробку продуктів, нарізку овочів для приготування перших страв, гарнірів до других страв, так і зрештою приготування повноцінного обіду, який складався: з салату картопляного з огірками, червоного борщу, рисової каші та варених макаронів, порційного відварного м’яса з соусом і компоту.

– Особлива увага під час практичної складової екзамену приділялася процесу розпалювання форсунок польових кухонь. Адже більшість з них працюють на рідкому паливі і цей процес потребує певних практичних навиків та дотримання заходів безпеки. До речі, з цією метою, фахівцями навчальної лабораторії коледжу виготовлений пристрій для розпалювання форсунок, який зменшує ймовірність пожежонебезпеки та дозволяє зменшити витрати палива на різних режимах роботи, – зазначив старший викладач циклової комісії загальновійськових дисциплін підполковник запасу Михайло Гарджало.

Підбиваючи підсумки комплексного екзамену начальник Військового коледжу сержантського складу полковник Ігор Мурашов зазначив, що випускники показали добрі та відмінні результати, а відтак високу фахову майстерність. Кращим строковикам серед яких: солдати Сергій Позняк, Єгор Біруля, Ян Чирков, матроси Рустам Курбанов і Андрій Дужик були вручені грамоти.

З початком нового навчального року допідготовка військовослужбовців за напрямком “військові кухарі” продовжиться. Вже сплановано, що у період з грудня 2011 по травень 2012 року, у коледжі пройдуть навчання 180 строковиків призову “Осінь-2011”.

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Військового коледжу з навчальної роботи підполковник Юрій Миронович, планується, що з 1 вересня 2012 року у Військовому коледжі буде розпочато підготовку професійних сержантів зі здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” ще за трьома новими спеціальностями, утому числі “Організація харчування у військових частинах”.

Військові частини, Кухар