Вітання Д.Табачника з Міжнародним днем інтелектуальної власності

Новини освіти в Україні

Шановні друзі!
Вітаю велику спільноту науковців, винахідників, новаторів, представників творчих професій з Міжнародним днем інтелектуальної власності!
Саме від вас – тих, хто своєю невтомною працею примножує українську інтелектуальну й культурну скарбницю – значною мірою залежить успіх України та її висока конкурентоздатність на міжнародній арені.
Завдяки дару творчості кожного з вас, відчуттю нового, умінню розширити межі буденного, обійшовши стереотипи, невпинно будується українське інноваційне суспільство.
У сучасному світі визначальними чинниками конкурентоспроможності будь-якої країни є знання, передові технології та її інтелектуальний потенціал.
Сьогодення поставило перед нами і всією освітянсько-науковою громадою низку нагальних завдань – забезпечити високу якість освіти, зокрема, належний рівень знань у царині інтелектуальної власності, а також надійну правову охорону результатів інтелектуальної праці.
Спільними зусиллями представників усіх гілок влади, науки і бізнесу вдалося багато зробити задля зміцнення інтелектуальної сфери нашої держави. У рамках Ради вітчизняних та іноземних інвесторів сформовано тематичну Робочу групу «Інтелектуальна власність». До участі в ній залучені представники як з боку Уряду, так і з боку інвесторів для спільного обговорення найбільш актуальних та дискусійних питань, визначення основних стратегічних напрямків розвитку і шляхів взаємодії у сфері інтелектуальної власності.
Разом з вами ми щодня доводимо, що Україна є рівноправним учасником світового ринку інтелектуальної власності.
Видатний французький письменник Віктор Гюґо сказав: «Ніщо так не допомагає створенню майбутнього, як сміливі мрії».
Тож від щирого серця бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, мріяти і втілювати у життя найсміливіші ідеї, ставити все нові й нові цілі та завжди досягати мети! Збагачуйте своєю творчістю безцінні надбання національного інтелектуального капіталу – основу добробуту і процвітання України.
Міцного здоров’я, щастя, оптимізму і натхнення!
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро ТАБАЧНИК

Шановні друзі, вітання Дмитра Табачника