Українська делегація перебуває в Литовській Республіці

Новини освіти в Україні

За підтримки Державної служби молоді та спорту України українська делегація перебуває у Литовській Республіці, де відбулися зустрічі у Посольстві України в Литовській Республіці, Вільнюському університеті та Литовському центрі дітей і молоді.
Надзвичайний та Повноважний Посол України в Литовській Республіці Валерій Жовтенко провів зустріч з українською делегацією, до складу якої ввійшли понад 100 представників навчальних закладів, структурних підрозділів у справах сім'ї, молоді та спорту, охорони здоров'я. Пан Посол підкреслив важливість та актуальність запровадженого І-го міжнародного литовсько-українського конкурсу плакатів, фотографій і малюнків «Дружать діти на планеті», підтримав ідею реалізації програми культурного обміну між українськими та литовськими дітьми і молоддю.
Проректор Вільнюського університету з міжнародних питань Рімантас Вайткус презентував вищий навчальний заклад для української делегації. Науковець також ознайомив учасників з історією університету, його факультетами та реалізацією міжнародних освітніх програм. За підсумками зустрічі представники українських навчальних закладів і Вільнюського університету висловили готовність до плідної співпраці щодо підготовки студентів, проведення спільних науково-практичних конференцій та залучення молоді до активної громадської діяльності у рамках міжнародної співпраці.
У Литовському центрі дітей і молоді відбулася зустріч представників позашкільних навчальних закладів. Заступник директора центру Далія Навікєне ознайомила присутніх з діяльністю закладу. Також у рамках зустрічі обговорено підсумки І-го міжнародного литовсько-українського конкурсу плакатів, фотографій і малюнків «Дружать діти на планеті». Сторони дійшли згоди про проведення фіналу конкурсу 8-10 червня 2012 року у м. Одесі (Україна) за участю авторів найкращих робіт з Литовської Республіки й України.
Наприкінці перебування української делегації у Литовській Республіці її представники провели зустріч з керівництвом Литовської громадської організації «Від серця до серця» на чолі з Інесою Гончаровою. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» подякував представникам литовської сторони за підтримку започаткованих спільних проектів і висловив сподівання на продовження співпраці.

Українська делегація, Литовська Республіка