Використання досвіду ветеранів у вихованні молоді

Новини освіти в Україні

«Неоціненний досвід наших шановних ветеранів, їх незламний дух та високі моральні цінності, загартовані в жорстких боях, повинні стати надійним фундаментом для виховання підростаючого покоління», - сказав Глава держави під час спілкування з ветеранами в Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни.
На переконання Президента, саме нерозривний зв’язок поколінь є запорукою повноцінного і стабільного розвитку Української держави та її майбутнього.
Сьогодні, зазначив Віктор Янукович, світ переживає непрості часи: йдеться про складну економічну ситуацію, загострення конкуренції за ресурси і сфери впливу, поширення популізму та екстремізму в політиці.
«Тому так важливо сьогодні - у дні, коли ми відзначаємо чергову річницю Перемоги, - зробити правильні висновки з уроків минулого», - підкреслив Президент.
У цьому контексті Глава держави подякував усім дослідникам, які протягом багатьох років збирають і вивчають документи та свідчення про історію війни, повертають із небуття імена загиблих героїв, ведуть активну просвітницьку роботу.
«Сподіваюсь, що наша молодь продовжить традицію шанобливого ставлення до історії свого народу», - сказав Віктор Янукович.
За інформацією Офіційного інтернет-представництва Президента України

Президент, Віктор Янукович