Завершився навчальний рік у ПТНЗ України

Новини освіти в Україні

25 травня завершився навчальний рік у професійно-технічних навчальних закладах України.
«Закінчення навчального року – це завершення певного періоду життя кожного з нас, - ідеться у привітанні Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника. – Цей день сповнений випробувань і хвилювання, але ми всі можемо згадати й щасливі хвилини успіхів і звершень».
Дійсно, це справді всенародне свято, що символізує прагнення кожного громадянина, а особливо молоді, до вершин знань і професійної майстерності, всебічного і гармонійного розвитку.
Сьогодні, як ніколи, українське суспільство потребує професійно освічених, високоморальних і духовно багатих особистостей.
Для учнів першого та другого курсів, які успішно завершили поетапну кваліфікаційну атестацію, розпочалися літні канікули, а для учнів третього курсу – це рік вже випускний.
Цього року дипломи кваліфікованих робітників отримали понад 350 тисяч випускників професійно-технічних навчальних закладів. Понад 9 тисяч осіб отримали дипломи з відзнакою. Майже 160 тисяч учнів одночасно з професією здобули повну загальну середню освіту. Кожний другий за час навчання отримав дві та більше професій.
Вже колишні учні професійно-технічних навчальних закладів, а сьогодні кваліфіковані робітники, роблять перші кроки у самостійне життя. Частина випускників продовжить навчання у вищих навчальних закладах, інші – розпочнуть робітничу кар’єру.
Вітаємо всіх випускників з успішним завершенням навчання.
Слова вдячності та шани висловлюємо вам, шановні педагоги – наставники ! Саме завдяки вам в навчальних кабінетах, майстернях, лабораторіях, на підприємствах, будівельних майданчиках та у сфері послуг учні професійно зростають, проходять школу життєвого становлення.
Бажаємо колективам навчальних закладів творчого натхнення й енергії, нових досягнень у важливій для суспільства справі.
Всім міцного здоров’я, щастя, злагоди і добробуту!

Рік, ПТНЗ