Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Новини освіти в Україні

28 травня 2012 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася урочиста церемонія випуску студентів. У цьому році університет закінчили понад 1700 осіб, з них студентів денного відділення – 1504, студентів-іноземців – 196.
Уперше в університеті відбувся випуск магістрів соціологічного факультету за спеціальністю «Медіа-комунікації».
У рамках заходу випускники, викладачі і співробітники університету вшанували пам’ять засновника, Василя Назаровича Каразіна покладанням квітів до його пам’ятника. Після цього колона випускників, одягнених у мантії та конфедератки, вирушила від університету через парк імені Т. Г. Шевченка до Харківського національного театру опери та балету імені М. В. Лисенка, де проводилася урочиста церемонія випуску.
За 200-річною традицією кращі студенти отримали університетські медалі за успіхи у навчанні, наукові здобутки та активну громадську діяльність, а також відзнаки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради й Харківської обласної ради.
Урочиста церемонія завершилася святковим концертом. Свої вітання випускникам подарували творчі колективи та виконавці університету й міста.

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна