Міжнародна науково-практична конференція

Новини освіти в Україні

1-2 червня 2012 року у Запорізькому національному університеті проходитиме Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективні університети».
Конференцію організовано за ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
Участь у науковому форумі братимуть Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма, представники МОНмолодьспорту, обласної та міської влади, промислових підприємств та організацій, науковці, представники науково-дослідних організацій та інститутів, громадських організації та засобів масової інформації.
Конференцію присвячено реалізації комплексної державної програми енергозбереження України у галузі освіти і науки. На ній розглядатимуться питання енергозбереження та запровадження енергозберігаючих технологій у Запорізькій області; системних рішень щодо підвищення енергоефективності бюджетних установ; розробки програмного забезпечення для систем управління процесами раціонального використання енергоносіїв у житлово-комунальному господарстві, а також Програму енергозбереження у Запорізькому національному університеті та практичні результати її реалізації тощо.
Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 (І навчальний корпус ЗНО).
Початок конференції о 12.00.

Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективні університети»