Одеські ліцеїсти в ефірі обласного радіо

Новини освіти в Україні

Вихованці Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь у підготовці програми обласного радіо “Школа для справжніх чоловіків” присвяченої 20-й річниці Збройних Сил України на тему відродження і розвитку військових патріотичних традицій.

За словами заступника керівника Одеського обласного радіо Геннадія Степаненка останнім часом тема патріотизму все більше з’являється на сторінках газет і журналів, в ефірі радіо і телевізійних програм. Результати опитування населення південного регіону переконливо свідчать про те, що тема патріотичного виховання залишається досить важливою й викликає жвавий інтерес серед мешканців Одещини.

– Завдяки активній взаємодії журналістів редакції обласного радіо з військовослужбовцями Одеського гарнізону нам вдалося багато зробити для підвищення престижу військової служби та іміджу Збройних Сил. Попереду у нашого колективу нові інформаційні проекти і ми готові продовжувати працювати у цьому напрямку надалі, – підкреслив Геннадій Степаненко.

Військові ліцеїсти Сергій Бондаренко, Станіслав Костенко, Дмитро Пінчук, Сергій Юрак та Василь Коротич отримали унікальну можливість спробувати себе в ролі ведучих в студії й одночасно стали учасниками радіоефіру. У бесіді з кореспондентом Іриною Колесник юнаки розповіли, що творча зустріч з редакційним колективом обласного радіо дала їм можливість дізнатися як працюють справжні майстри радіоєфіру. Хлопці дізналися, як працюють радіокоментатори, репортери й звукорежисер програми. Співробітники обласного радіо розповіли вихованцям ліцею про історію створення радіо в Одесі, відповіли на запитання, які стосуються процесу підготовки програм різного напрямку й запропонували юнакам подальшу співпрацю.

Одеські ліцеїсти