Всеукраїнський семінар-практикум з ботаніки

Новини освіти в Україні

У заході, який організував Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, взяли участь учні позашкільних навчальних закладів – учасники науково-дослідних експедицій, ботанічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи з ботаніки, екології, дендрології, зеленої архітектури.
У рамках семінару юні ботаніки ознайомилися з флорою природно-заповідного фонду Криворіжжя, екосистемами степової зони України, технологією біологічної рекультивації залізорудних відвалів під час польових практикумів та ботанічних досліджень на території ландшафтного заказника Балка Північна Червона, Криворізького ботанічного саду Національної академії наук України, на території Парку ім. газети «Правда», а також взяли участь у навчальних екскурсіях науково-природничим геолого-мінералогічним музеями Криворізького Національного університету, Публічного акціонерного товариства «Арселор Міттал Кривий Ріг», Публічного акціонерного товариства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» тощо.
Учасники семінару звітувалися екологічними проектами, які презентували у номінаціях: флора природно-заповідного фонду Криворіжжя; рекультивація порушених земель; зелена архітектура і ландшафтний дизайн.
Крім того, юннати розповіли про свої дослідницькі роботи з ботаніки, над якими працювали протягом року, та представили фотовиставку рослин, занесених до Червоної книги України.
Найактивніші учасники семінару-практикуму нагороджені грамотами НЕНЦ та цінними подарунками.
Детальна інформація на сайті www.nenc.gov.ua.

Всеукраїнський семінар-практикум з ботаніки