Євген Суліма привітав учнів гімназії з Днем знань

Новини освіти в Україні

1 вересня 2012 року гостинно відчинила двері для школярів гімназія № 191 ім. Павла Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов.

За традицією в цей день до гімназії завітали почесні гості. Дітей, їхніх батьків та вчителів з початком нового навчального року привітав Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма.

У своєму вітальному слові Перший заступник Міністра зазначив, що 1 вересня цього року відбувся старт нової української школи, і 431 тисячі першокласників розпочали навчання за новим Державним стандартом.

Окрім того, Євген Суліма наголосив, що цього року вперше державне замовлення на видання підручників для загальноосвітніх шкіл виконане в повному обсязі та своєчасно, а також розроблено нові навчальні програми для 5-9 класів із розвантаженням їх змісту на 15%.

Наприкінці, Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту ще раз привітав усіх зі святом та висловив сподівання, що новий навчальний рік стане успішним для учнів та вчителів гімназії № 191 і для всіх освітян України.

день знань