Актуальні проблеми інтелектуальної власності

Новини освіти в Україні

В м. Ялта (Автономна Республіка Крим) розпочала роботу XIX Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" – наймасштабніший на сьогодні в Україні форум у сфері правової охорони інтелектуальної власності.

Організатори заходу – Державна служба інтелектуальної власності України (Державна служба), Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), Європейське патентне відомство (ЄПВ), Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Державне підприємство "Український інститут промислової власності" (ДП "УІПВ").

Конференція відбувається за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії правових наук України (НАПрН України).

Україна щороку проводить міжнародний захід такого високого рівня, який став уже традиційним, і з кожним роком його значимість зростає, як зростає й кількість українських та іноземних учасників. Так, на цьогорічну конференцію до Ялти завітали фахівці з України, Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина, Сполучених Штатів Америки, Грузії, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Литовської Респубілки, Киргизької Республіки, Республіки Узбекистан, Республіки Казахстан та інших країн.

конференція, інтелектуальна власність