200 українських шкіл забезпечено безкоштовним Інтернетом

Новини освіти в Україні

До початку навчального року «Київстар» безкоштовно підключив до інтернету високої швидкості 200-ту школу в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту. З 2011 року телеком-оператор реалізує програму «Безпечний інтернет «Київстар» - школам» для надання українським школярам доступу до сучасних інформаційних ресурсів.

Як зазначив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Олег Єресько: «Впровадження інноваційних технологій в навчальних закладах – одне з пріоритетних завдань Міністерства. Вже за рік від підписання Меморандуму з телеком-оператором, 200 українських шкіл забезпечено безкоштовним Інтернетом високої швидкості. Ми намагались охопити школи, в яких якомога більше учнів, щоб більша кількість користувачів могла використовувати інтернет».

«Київстар» продовжує програму і до кінця поточного року підключить ще 20 шкіл. Безлімітний інтернет надається школам на високій швидкості: до 10 Мбіт/сек з 7:00 до 18:00 та 1 Мбіт/сек у неробочий час. Швидкісний доступ до Мережі дозволяє вчителям краще готуватись до уроків, використовувати інтерактивні та дистанційні формати у навчанні. Тепер школярі можуть швидко завантажувати файли великого об’єму та переглядати учбові фільми в онлайн.

Директор із корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна Пархоменко розповіла: «Вже понад 80 000 українських школярів у 30 містах України отримали нові можливості в освіті. Висока швидкість Інтернету дозволяє учням і вчителям повною мірою використовувати всі переваги доступу до сучасних інформаційних ресурсів як на уроках, так і в позакласний час».

Від початку реалізації спільної програми МОНмолодьспорту та «Київстар» українським школам надано вже понад 120 Тб трафіку. Для порівняння, такий обсяг інформації містять 130 млн. електронних підручників – саме стільки книг у всіх бібліотеках світу.

Окрім того, вирішені питання безпеки використання Інтернету школярами. У кожному навчальному закладі встановлено спеціальне програмне забезпечення «Лабораторії Касперського», та розміщені інформаційні матеріали з основними правилами безпеки. Співробітники «Київстар» постійно проводять для учнів семінари з безпечної поведінки в Інтернет.

безкоштовний інтернет, школа