Регіональне представництво Малої академії наук

Новини освіти в Україні

У Запорізькій області з’явиться нове регіональне представництво Малої академії наук України. Перше функціонує у Запоріжжі, а друге планують відкрити у Бердянську вже наступного року. Всі необхідні організаційні питання щодо створення філії МАН з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України вже узгоджені.

Про це повідомила начальник відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Наталя Кондратюк.

Через те, що досі представництво МАН функціонує тільки у Запоріжжі, участь дітей з усієї області у проектах та олімпіадах відбувалася винятково в обласному центрі. Створення ж філії в Бердянську дозволить розширити академічні можливості бердянських школярів та дітей, які проживають у прилеглих районах. Тепер учням з віддалених територій буде необов’язково їздити до Запоріжжя.

- З Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Україні досягнуто всі домовленості щодо створення представництва. Зараз вирішується питання, де саме, в якому приміщенні воно буде розташовуватися. Відкриття філії МАН дозволить залучати до наукової роботи ще більше обдарованих дітей. Представництво розпочне свою роботу вже наступного року, - зазначила Наталя Кондратюк.

Відкриття нового представництва Малої академії наук дасть додатковий стимул і буде сприяти розвитку дітей.

представництво МАН, Бердянськ