Д.Табачник розглянув питання наповненості дитячих садочків в Україні

Новини освіти в Україні

Станом на 1 вересня 2012 року додатково відкрито за цей рік 246 дитячих садків. З них: 51 – відновили діяльність, 187 – відкрито у пристосованих приміщеннях та 8 новобудов дошкільних навчальних закладів введено в дію. Про це повідомив Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.Табачник.

"До кінця року планується ще відновлення діяльності садків та відкриття кількох новобудов", – запевнив учасників розширеного засідання колегії міністерства освіти Дмитро Табачник.

Також він зазначив, що, попри всі зусилля, статистика реальної завантаженості дитячих садків засвідчує, що в Україні в середньому на 100 місць припадає 113 дітей, а в окремих регіонах – по 126-139 малюків на 100 місць.

Особлива увага, наголосив Дмитро Табачник, сьогодні прикута до розвитку мережі сучасних дитячих садків. Уперше проведено огляд-конкурс на кращий архітектурний дизайн-проект сучасного дошкільного навчального закладу. На конкурс свої роботи подали студенти та колективи Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА); Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури (ХНУБА); Інституту архітектури Національного університету "Львівська політехніка" (НУ ЛП).

дитячий садок, новобудова