У Луганській області відкрили "університети третього віку"

Новини освіти в Україні

На базі територіальних соціальних центрів в Луганській області діють "університети третього віку" для літніх людей. Про це на брифінгу повідомила начальник управління праці і соцзахисту Луганської ОДА Елеонора Поліщук.

За її словами, в Луганській області працює 31 територіальний центр, де надається соціальна допомога літнім людям. У 50% цих центрів діють "університети третього віку" або "третього покоління".

"Там наші літні громадяни навчаються комп'ютерній грамотності, отримують знання про здоровий спосіб життя, першу медичну допомогу, захоплюються поезією, разом проводять дозвілля, організовують туристичні поїздки, зустрічаються з цікавими людьми. Це користується неймовірною популярністю", – розповіла Елеонора Поліщук.

За її словами, з 1 жовтня діяльність центрів активізується, зараз такий університет планують створити в Перевальському районі. У віддалених селах і селищах працюють мультимедійні команди соцпрацівників, які надають літнім людям послуги юридичного й соціально-побутового характеру.

університет, пенсіонер