Марк Цукерберг проведе зустріч зі студентами Московського державного університету

Новини освіти в Україні

Більше 2 тисяч студентів Московського державного університету імені М.Ломоносова (РФ) зареєструвалися на лекцію-зустріч засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга, яка пройде 2 жовтня в актовому залі Фундаментальної бібліотеки ВНЗ. Приміщення розраховане лише на 1200 слухачів.

"Про тих, хто особисто зможе взяти участь у зустрічі, відомо небагато. Серед варіантів розглядалося електронне запрошення, яке прийде на пошту і яке треба буде роздрукувати, або отримання запрошень у навчальних частинах рідних факультетів або на вході в аудиторію, де відбудеться зустріч, і навіть лотерея", – йдеться у повідомленні університету.

Для тих, хто не зможе потрапити в зал, буде організована пряма трансляція лекції на новинному порталі Московського державного університету. "Мовлення здійснюватиметься в режимі високої якості двома мовами: російською та англійською, а для глядачів з низькою швидкістю інтернету буде доступний вибір якості трансляції", – повідомляється на новинному порталі Московського державного університету.

Цукерберг, як уточнили у ВНЗ, висловив побажання зустрітися зі студентами трьох факультетів: журналістики, обчислювальної математики й кібернетики, а також механіко-математичного факультету.

Facebook, інтернет