3 жовтня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття виставки "Освіта Слобожанщини - 2012"

Новини освіти в Україні

3 жовтня 2012 року об 11:00 відбудеться урочисте відкриття четвертої спеціалізованої міжрегіональної виставки з міжнародною участю "Освіта Слобожанщини – 2012", яка проводиться ПАТ "Радмир-Центр" за підтримки Головного управління освіти і науки Харківської ОДА та Департаменту освіти Харківської міської ради.

Захід проводиться у приміщенні презентаційно-виставкового центру "Радмир Експохол" (вул. Академіка Павлова, 271, станція метро "Академіка Павлова").

У роботі виставки беруть участь навчальні заклади Бєлгорода, Києва, Нікосії (Кіпр), Одеси, Праги (Чехія) та Харкова, представництва та організації Ізраїлю, РФ, Франції, а також Харківський регіональний центр зайнятості, видавництва та інші експоненти. Вперше на подібному заході будуть представлені: Університет Нікосії (Кіпр), Міжнародна спілка молоді (Чехія), Французький інститут Харкова, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту, Харківське училище культури, школа танцю "Авансцена", мовні центри, загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади.

Виставка має на меті презентувати для широких кіл населення міста та області можливості закладів освіти Харківщини, інших регіонів України, а також Росії, країн Європи та США, допомогти абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів. На виставці відвідувачі матимуть змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо особливостей вступної кампанії 2013 року, одержати необхідну інформацію щодо напрямів підготовки та факультетів.

Сплановано організоване відвідування виставки учнями 9-11 класів, студентами закладів професійно-технічної освіти Харкова та області.

Вагому допомогу в підготовці і організації виставки надав депутат Харківської міської ради Лесик А.А. та благодійний фонд ФК "Премьер". Інформаційний партнер заходу – проект Освітній портал.

виставка, навчальні заклади