ООН запускає нову освітню ініціативу

Новини освіти в Україні

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун офіційно оголосив про нову глобальну ініціативу в галузі освіти. За словами генсека ООН, мета нової глобальної ініціативи в галузі освіти – забезпечити загальну освіту, доступну кожній дитині, підвищити якість освіти й добиватися через освіту поваги до прав людини, повідомляє прес-служба організації.

Нова ініціатива покликана мобілізувати всіх партнерів для досягнення однієї з Цілей розвитку тисячоліття – всеосяжної початкової освіти до 2015 року. За даними ООН, для забезпечення доступу всіх дітей відповідного віку для початкової та середньої школи необхідно щороку додатково виділяти $24 млрд.

Для досягнення вищеперелічених завдань донори вже пообіцяли виділити більше $1,5 млрд.

Серед країн, які перейняли на себе зобов'язання активізувати підтримку нового глобального партнерства, названого "Освіта перш за все", значаться Австралія, Бангладеш, Південна Африка, Тімор-Лешті та Данія.

"Я вдячний за щедрі зобов'язання, про які було оголошено сьогодні. Наша спільна мета проста – ми хочемо, щоб наші діти відвідували початкову школу, ми хочемо прогресу у вищій освіті, яка допоможе їм досягти успіху в житті", – сказав Пан Гі Мун.

ООН, освіта