Стартував осінній набір до організації AIESEC

Новини освіти в Україні

Ти активний, амбітний і цілеспрямований? Мрієш про можливості взяти участь у міжнародних проектах, розвинути свої професійні й особисті якості і при цьому змінити світ довкола себе? Організація AIESEC у Харкові надає молодим людям можливість стати учасником глобальної команди більш ніж з 110 країн світу і реалізувати свої мрії в справжніх проектах.

Досвід, отриманий в AIESEC, – унікальний. Будучи студентами, члени організації отримують практичні навики роботи в команді, стають керівниками проектів, тренерами на національних і міжнародних конференціях. АIESEС – платформа для розвитку лідерського потенціалу й успішної кар'єри в майбутньому.

Випускник організації отримує теоретичні й практичні знання з проектного менеджменту, досвід роботи у різних проектах і управлінні командою. Так з'являється покоління лідерів, що мають високий потенціал і здатні позитивно впливати на суспільство.

Біл Клінтон, Олександр Квасневські, Маргарет Тетчер, Жак Ширак, Мік Джагер, Дмитро Шимків, Ігор Солодов – всі вони з різних країн і різних поколінь. У кожного – свій шлях до успіху, їх об'єднує лише початок цього шляху – це AIESEC. Яку б дорогу не обрав ти, почни її з заповнення аплікаційної форми на сайті ua.join-aiesec.com до 20 жовтня 2012р.

міжнародний проект, студенти