У Великій Британії провели опитування студентів про якість освіти

Новини освіти в Україні

У Великій Британії опубліковані результати національного опитування студентів про їх задоволеність результатами поточного року.

Опитування проводила Державна рада з фінансування вищої освіти (HEFCE). Воно охоплювало 287 тис. студентів останнього року навчання. Респондентів просили оцінити, наскільки вони задоволені якістю пройденого ними курсу.

Найбільше задоволених своєю освітою студентів було в університетському коледжі Святої Марії в Белфасті. Цей католицький коледж Королівського університету випускає вчителів, і в 2012 році 98% його студентів були задоволені своїм навчальним закладом. Торік задоволених налічувалося лише 93%.

Ще один ВНЗ з високим рівнем задоволенності студентів – Гілдхоллська школа музики і театру. Рівнем освіти в ній задоволені 95% студентів, хоча лише рік тому цей показник складав не більше 87%.

Непоганий результат і в Інституту мистецтва Курто, що входить до складу Лондонського університету. Позитивні відгуки там залишили 94% студентів. Торік результат складав 83%.

Відразу декілька університетів вийшли на рівень 92% схвалень студентами. Це університет Бекингема, Оксфорд і Медуейська фармацевтична школа, утворена Грінвічським і Кентським університетами.

Англія, університет