Збільшено стипендії переможцям та учасникам олімпіад серед школярів

Новини освіти в Україні

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України про значне збільшення розмірів стипендій переможцям та учасникам міжнародних та всеукраїнських інтелектуальних змагань серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС).

Збільшення стипендії з 1 жовтня 2012 року стосуватиметься значної кількості учнів, які досягли високих результатів у конкурсах та олімпіадах, оскільки проект постанови передбачає перегляд розмірів стипендій за перемогу та участь в інтелектуальних змаганнях різного рівня та категорій.

Розмір стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів становитиме: для учасників – 1100 гривень на місяць (зараз – 600 грн на місяць); для призерів – 1200 гривень на місяць (зараз – 700 грн на місяць).

Розмір стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів становитиме 1200 гривень на місяць, розміри стипендій Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також стипендії Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури – 1100 гривень на місяць.

Зараз проект постанови Уряду відповідно до вимог законодавства знаходиться на погодженні у Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

освіта, наука, олімпіада