В Україні 22 навчальні заклади отримали право випускати арбітражних керуючих

Новини освіти в Україні

Державний вищий навчальний заклад "Запорізький національний університет" (ЗНУ) отримав дозвіл в Міністерстві юстиції на відкриття курсів з підготовки арбітражних керуючих. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами міністра, таким чином, станом на жовтень 2012 року вже 22 навчальних заклади в Україні отримали право готувати спеціалістів для здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Міністр юстиції нагадав, що для організації курсів з підготовки арбітражних керуючих до Мін’юсту може звернутися будь-який вищий навчальний заклад третього або четвертого рівнів акредитації, що здійснює підготовку за напрямами: "Право", "Економіка та підприємництво", "Менеджмент і адміністрування" або "Державне управління".

Підготовчі курси арбітражних керуючих може пройти будь-яка фізична особа, що має повну вищу юридичну, або повну вищу економічну освіту та стаж роботи за спеціальністю не менше трьох років. Після завершення курсів такі особи, на підставі рішення екзаменаційної комісії, отримуватимуть свідоцтва про присвоєння кваліфікації арбітражного керуючого.

навчальний заклад