VI засідання українсько-французької комісії

Новини освіти в Україні

Участь у VI засіданні українсько-французької комісії з торговельно-економічного співробітництва взяв Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма. Вперше за всі роки роботи Комісії питання співпраці в галузі освіти і науки винесено на її розгляд. Це є підтвердженням того, що українська та французька сторони з розумінням ставляться до зростання ролі освіти і науки в економіці обох держав та у світі в цілому.

Перший заступник Міністра Євген Суліма розповів про підсумки роботи VI засідання українсько-французької комісії з торговельно-економічного співробітництва: "Протокольні рішення сьогоднішнього засідання Комісії є історичними для розвитку співпраці України і Франції в галузі освіти. По-перше, сторони домовилися підготувати міжурядову Угоду про співпрацю в галузі освіти (середньої та вищої освіти). По-друге, досягнуто домовленостей щодо підготовки Угоди про визнання дипломів про вищу освіту. По-третє, на міждержавному рівні підтримано розвиток гармонізації магістерських програм за двосторонніми угодами між українськими і французькими вищими навчальними закладами. А також сторони домовилися про спрощення процедури забезпечення обміну та мобільності студентами, викладачами-дослідниками, аспірантами".

Нагадаємо, що 2 грудня 2011 року у Парижі (Французька Республіка) відбулося VI засідання українсько-французької міжурядової змішаної комісії з економічного співробітництва на чолі з Віце-прем’єр-міністром України, Міністром соціальної політики, Головою української частини спільної комісії Сергієм Тігіпком. Головою французької частини спільної комісії є Державний секретар з питань зовнішньої торгівлі П'єр Леллуш.

VI засідання українсько-французької міжурядової змішаної комісії