У Черкаському державному технологічному університеті відкрито Виставковий центр інноваційної та наукової діяльності

Новини освіти в Україні

У Черкаському державному технологічному університеті (ЧДТУ) відкрито Виставковий центр інноваційної та наукової діяльності. Про це повідомляє прес-служба Академії пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля (ЧАПБ).

24 жовтня 2012 року делегація Академії пожежної безпеки на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва майором с.ц.з. Каплею А.М. у складі представників відділу наукової роботи та міжнародного співробітництва , науково-дослідної лабораторії поводження з небезпечними речовинами та метрології, ад’юнктури взяли участь у святкуваннях з нагоди 52-ї річниці заснування Черкаського державного технологічного університету.

На урочистостях були присутні представники Черкаської обласної ради та Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Найбільший інтерес у представників делегації академії викликав Виставковий центр інноваційної та наукової діяльності, який презентувала ініціатор його створення проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків доктор економічних наук, професор Т.Качала.

Представники Академії пожежної безпеки ознайомилися з науковими школами університету та їхніми здобутками, які були всебічно висвітлені на вітринах та інформаційних банерах експозиції. У ході презентації було досягнуто домовленостей про проведення спільних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у рамках угоди про співпрацю.

університет, наука