Україна та Кіпр поглиблять співробітництво в освіті та науці

Новини освіти в Україні

8 листопада 2012 року у рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Республіки Кіпр відбулася церемонія підписання двосторонніх документів. У складі офіційної делегації перебуває також Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник. У присутності глав двох держав підписано низку українсько-кіпрських документів.

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Донецьким національним технічним університетом та Кіпрським інститутом, що сприятиме реалізації спільних дослідницьких проектів у сферах навколишнього середовища, енергетики, застосування високопродуктивних обчислювальних машин у фундаментальних та інженерних науках, сфері інформаційних технологій, археології і дослідженнях культурної спадщини.

Співробітництво передбачатиме обмін студентами, професорсько-викладацьким складом, дослідниками та іншими співробітниками, спільну організацію і проведення курсів, семінарів і симпозіумів, обмін інформацією, документацією, публікаціями та результатами досліджень.

8 листопада 2012 року у рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Республіки