На Новий рік харківським школярам готують три мюзикли

Новини освіти в Україні

Цього року на новорічних ялинках харківського міського голови і голови Харківської облдержадміністрації покажуть три мюзикли. Про це повідомила директор Департаменту культури міськради Світлана Бабицька.

За словами Бабицької, школярі молодших класів зможуть подивитися нові новорічні мюзикли "Бременські музиканти", "Буратіно" і "Хоттабич". Репетиції мюзиклів вже йдуть повним ходом.

Відкриється новорічна ялинка 25 грудня спектаклем "Буратіно", початок вистави – о 11:00 і 14:00. У цей же час спектакль покажуть і 26 грудня. Мюзикл "Хоттабич" покажуть маленьким глядачам 27 і 28 грудня, а "Бременських музикантів" – 3, 9 і 11 січня.

Також Бабицька повідомила, що цього року мюзикли пройдуть не в Палаці спорту, а в Харківському національному академічному театрі опери і балету ім. М.Лисенка. Новорічні спектаклі покажуть актори цього театру.

Нагадаємо, що торік школярам показували мюзикл "Пітер Пен". Спектакль подивились більше 50 тис. осіб. У 2010р. діти побачили новорічний мюзикл "Снігова королева".

мюзикл, Харків, новорічна ялинка