У Маріупольському державному університеті вивчатимуть китайську мову

Новини освіти в Україні

12 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету (МДУ) відбулася презентація "Китай: дивовижний і неповторний", на яку були запрошені студенти і викладачі ВНЗ, а також всі бажаючі вивчати китайську мову й культуру.

Організатором та ідейним натхненником заходу став асистент кафедри німецької філології Володимир Швець за підтримки керівництва факультету, повідомляє прес-служба ВНЗ.

Активну участь у підготовці і проведенні презентації брали студенти МДУ: Лі Даньдань (спеціальність "Російська мова і література", 4 курс), Ганна Фесенко, Надія Хаджінова, Ірина Клим (спеціальність "Мова і література (англійська)", 1 курс).

У ході презентації учасники ознайомилися з історією, культурою, звичаями і традиціями Китайської Народної Республіки, специфікою вивчення китайської мови. Особливий інтерес у студентів викликали питання, що стосуються системи освіти Китаю.

За сприяння китайських партнерів на факультеті іноземних мов МДУ планується створити навчально-методичний центр, а найближча перспектива – відкриття курсів китайської мови.

Після презентації студенти і викладачі Маріупольського державного університету поділилися враженнями від побаченого, обговорили основні напрями роботи центру і можливість організації стажувань на базі провідного ВНЗ Китаю.

мова, Китай, студенти, університет, культура