Кабмін України призначив гранти для обдарованої молоді на 2013 рік

Новини освіти в Україні

7 листопада 2012 року Уряд схвалив проект розпорядження Президента України "Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2013 рік".

Проект розпорядження підготовлений на виконання Указу Президента України від 2 серпня 2000р. №945 "Про гранти Президента України для обдарованої молоді" Міністерством освіти і науки, молоді та спорту спільно з Державною службою молоді та спорту, повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС).

Відзначимо, що висунення претендентів на здобуття грантів Президента України для обдарованої молоді здійснює Експертна рада при Державній службі молоді та спорту, до складу якої входять представники органів виконавчої влади, провідні вчені, представники громадськості. Склад Експертної ради затверджений наказом Державної служби молоді та спорту від 20 квітня 2012р. №1618 (зі змінами).

До схваленого Урядом розпорядження увійшли 40 проектів на підставі висновку Експертної ради з висунення претендентів на здобуття грантів Президента України для обдарованої молоді. Всього отримано 72 проекти з 22 регіонів України.

Метою прийняття акту є фінансова підтримка державою обдарованої молоді, яка надається для реалізації соціально значимих творчих проектів в соціальній і гуманітарній сферах, що сприяє реалізації її творчого потенціалу і збереженню інтелектуальної еліти в Україні.

президент, грант, обдаровані