Забезпечення молоді житлом буде ефективнішим у рамках реалізації програми "Доступне житло"

Новини освіти в Україні

Президент України Віктор Янукович наголошує, що забезпечення молоді житлом буде більш ефективним, коли відбуватиметься в рамках реалізації Державної цільової програми "Доступне житло". Про це він сказав під час зустрічі зі студентськими лідерами.

Існуюча на сьогодні програма з будівництва молодіжного житла, на переконання Глави держави, реалізується недостатньо ефективно і не задовольняє реальних потреб молоді. "Будується молодіжне житло, але його треба набагато більше", – сказав він, додавши, що таке житло повинно бути якіснішим і дешевшим. "Цього можна досягти тільки шляхом, який пройшли вже багато країн у світі, які сьогодні мають найкращій досвід будівництва доступного житла", – наголосив Віктор Янукович.

Як зазначив президент, програма з будівництва доступного житла вже реалізується в Україні. "Зараз в Уряді створюється така організаційна структура, яка буде займатися цим питанням", – зазначив він. В.Янукович додав, що йдеться про систему, за якої громадяни отримуватимуть житлові кредити на 20-25 років під 3% річних.

"Як тільки ця програма запрацює, скоріше за все, програма молодіжного будівництва сама по собі відпаде. Вона стане невід’ємною складовою програми "Доступне житло", – сказав президент.

"Вже йде цей процес. Вже виділяється земля, під неї підтягуються комунікації – це робить місцева влада, визначаються будівельники, які будуть у цій програмі працювати. Для нас це важливо не тільки з соціальної точки зору – забезпечення житлом молоді, людей, які цього потребують. Це дуже важливо також ще з точки зору економіки – нам треба розширити внутрішнє споживання, внутрішній ринок", – зазначив Глава держави.

доступне житло, Янукович, держава