Конференція Європейського Союзу

Новини освіти в Україні

5-6 грудня 2011 року у м. Києві проходить конференція Європейського Союзу «Освітні програми ЄС Темпус та Еразмус Мундус – в рамках східного партнерства».

Конференцію відкрили заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський та Єврокомісар з питань освіти, культури, багатомовності та молоді Андрул Вассиліу.

У привітальному слові Борис Жебровський зазначив, що «Кияни, вже потроху звикають, що кожного тижня в Києві відбуваються якісь важливі європейські події».

Як підкреслив заступник Міністра, «сьогодні освіта України знаходиться в епіцентрі глибоких перетворень. Уряд України затвердив державні стандарти дошкільної та середньої освіти. А це означає, що вона найближчим часом наповниться абсолютно новим і сучасним змістом. Завершується робота, але продовжуються гострі дискусії навколо законопроекту «Про вищу освіту». У будь-якому випадку цей закон докорінно змінить обличчя українських університетів. Безумовно вони стануть більш автономними, демократичними і науковими».

Насамкінець Борис Жебровський процитував Еразма Роттердамського, котрий ще 500 років тому зазначив, що «Завжди є можливість для щасливих змін» і дуже знакове, що у більшості випадків ці зміни розпочинаються у Києві.

Освітні програми ЄС Темпус та Еразмус Мундус – в рамках східного партнерства