У Тернополі розпочався проект "Школа студентського самоврядування"

Новини освіти в Україні

17 листопада у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся перший семінар-тренінг у рамках Школи студентського самоврядування на тему: "Студентське самоврядування: структура, права та повноваження, основні напрямки діяльності. Нормативно-правова база діяльності ОСС в Україні".

Проект "Школа студентського самоврядування" реалізується Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією "Спілка Молодіжного Самоврядування" за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

Під час першого семінару-тренінгу представники органів студентського самоврядування ВНЗ міста та області ознайомились із правами та повноваженнями органів студентського самоврядування (ОСС), структурною побудовою ОСС, основними напрямками діяльності ОСС, нормативно-правовою базою діяльності ОСС в Україні, її практичною реалізацією.

Впродовж терміну реалізації проекту (вересень – грудень 2012 року) передбачається проведення п’яти семінарів-тренінгів для 20 кращих представників органів студентського самоврядування міста та області, які будуть відібрані на основі конкурсу анкет та співбесіди.

Для залучення молоді до участі у проекті проведено презентації проекту у ВНЗ районних центрів області та міста Тернополя, під час яких учасники мали можливість заповнити анкети учасника проекту.

інститут, проект, семінар-тренінг