24 листопада в Києві відбудеться перша всеукраїнська конференція розробників додатків для мобільних пристроїв

Новини освіти в Україні

24 листопада 2012 року о 11:0024 листопада 2012 року технологій та дизайну (вул. Немировича-Данченка, 2) пройде перша у своєму роді в Україні конференція, присвячена розробкам мобільних додатків і сервісів – UA Mobile.

Організатори – "Технології й сервіси" та Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД) за участю Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

UA Mobile – Перша всеукраїнська конференція розробників додатків для мобільних пристроїв, присвячена створенню mobile-рішень для бізнесу, наукових досліджень і сфери Edutainment.

Основна тематика заходу – розробка мобільних додатків і сервісів під різні платформи, проте увага буде приділена також концептуальним питанням розвитку мобільних пристроїв і програмних платформ для них, а також аспектам тестування і маркетингу мобільних додатків і управління проектами розробки в мобільній сфері.

Основна мета конференції – обмін досвідом і практичними знаннями серед розробників, прямо або побічно пов'язаних з мобільними платформами. Захід буде цікавий як розробникам-початківцям можливістю взяти участь у тренінгах, так і досвідченим фахівцям. Акцент зроблено на практичні доповіді і напрацювання в конкретних галузях, а не на загальні тематики.

Наразі заявки на участь у UAMobile2012 подали більше 250 учасників, і конференція отримала підтримку 20 міжнародних і вітчизняних компаній. Загальна кількість очікуваних учасників, які візьмуть безпосередню участь, – близько 400.

Доповідачами на конференції виступлять більше 30 фахівців провідних IT-компаній України, Білорусі та РФ, розробники-практики зі стажем, засновники успішних стартапів, інвестори у сфері високих технологій: Євген Галкін (Google Україна), Дмитро Малєєв (SoftServe), Нікіта Лукьянець (Microsoft Україна), Михайло Савченко (SamsungR&D), Ярослав Стус (Мagento Україна).

UA Mobile, конференція, мобільний