29 листопада відбудеться презентація програми Еxecutive МВА Міжнародного інституту бізнесу

Новини освіти в Україні

29 листопада 2012 року о 18:30 в Бізнес-клубі "Белгравія" (Київ) відбудеться презентація програми Еxecutive МВА Міжнародного інституту бізнесу.

Програма розроблена для менеджерів вищої ланки, що володіють досвідом прийняття й реалізації управлінських рішень на стратегічному рівні управління компанією. Цільовою аудиторією оновленої програми ЕМВА є підприємці-керівники, власники бізнесу, керівники компаній, менеджери вищої ланки.

Мета програми полягає у тому, щоб надати сучасний, який відповідає міжнародним стандартам, системний набір знань і навиків з управління бізнесом в умовах постійних змін і викликів, забезпечити якісний стрибок в особовому і професійному розвитку, навчити слухачів використовувати практичні управлінські інструменти і методи для забезпечення стійкого розвитку і зростання вартості бізнесу.

Програма Еxecutive МВА Міжнародного інституту бізнесу – єдина в Україні акредитована британською Асоціацією МВА (www.mbaworld.com) – це міжнародне визнання, міцна репутація, висока якість навчання і ретельний підбір складу груп МВА.

презентація, інститут, бізнес