4 грудня у бізнес-школі МІМ-Київ Богдан Будзан презентуватиме книгу "Роздуми менеджера"

Новини освіти в Україні

4 грудня о 19:00 у бізнес-школі Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) відбудеться зустріч із третім президентом МІМ-Київ (1997-2005рр.), директором Консультаційного центру з менеджменту Богданом Будзаном.

У рамках заходу передбачається виступ на тему: "Про постановку життєвих цілей та саморозвиток сучасної людини" і презентація книги "Роздуми менеджера".

Попередня реєстрація на захід обов'язкова.

Богдан Будзан – вчений у галузі електрозварювання та бізнес-освіти, державний та громадський діяч, кандидат технічних наук, академік Української академії наук (стратегічний менеджмент). Працював завідувачем науковим відділом в Інституті електрозварювання ім. Є.Патона Національної академії наук України, завідувачем відділом Кабінету міністрів України, виконавчим директором Міжнародного фонду "Відродження", президентом Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), професором кафедри менеджменту й економіки цього інституту, професором бізнес-адміністрування Міжнародного інституту бізнесу, входив до складу наглядових рад міжнародних фондів та асоціацій з питань бізнес-освіти. Директор та засновник Консультаційного центру з менеджменту.

менеджмент, виступ, бізнес-освіта