Google розпочав збір підписів на підтримку вільного інтернету

Новини освіти в Україні

Google запустив спеціальний сайт Take Action, на якому збирає підписи на підтримку вільного і відкритого інтернету та розповідає про негативні наслідки державного регулювання мережі Інтернет.

"У вільному світі без кордонів інтернет має бути доступним. Можливість вплинути на долю інтернету має бути не лише в урядів, але і в мільярдів інтернет-користувачів і технічних фахівців у всьому світі", – йдеться на сайті проекту.

Згідно інформації на сайті, цензура матеріалів в мережі Інтернет діє вже в 42 країнах, а за останні два роки уряди різних країн ухвалили 19 нових законів, що обмежують свободу слова в інтернеті.

На початку грудня в Дубаї повинна пройти конференція Міжнародного союзу електрозв'язку, де, за даними Google, обговорюватимуться питання регулювання інтернету.

Користувачі, що розділяють позицію компанії Google, можуть залишити на сайті Take Action свій підпис. При цьому Google залишає за собою право опублікувати на сайті Take Action ім'я користувача, що підписав петицію, та інформацію про його місце розташування.

Google раніше не раз виступав з критикою різних законодавчих ініціатив, покликаних регулювати інтернет. При цьому компанія дотримується позиції, що в галузі повинні розвиватися методи саморегулювання. Так, Google виступав в США проти ухвалення антипіратських законопроектів SOPA (Stop Online Piracy Act) і PIPA (Protect IP Act). Свої підписи під петицією Google проти цих законів залишили близько 4,5 млн осіб.

Google, сайт, підписи, інтернет