Держфонд: пільгове житло для молоді коштуватиме півмільярда гривень

Новини освіти в Україні

Для забезпечення молодих сімей і самотніх молодих громадян житлом за рахунок спільного фонду державного бюджету передбачено 526 млн 458 тис. грн на надання пільгових довгострокових державних кредитів, повідомили в прес-службі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Виконання програми у запланованих фінансових об'ємах дозволить наступного року забезпечити житлом близько 1 тис. 500 молодих сімей.

У ході реалізації Програми молодіжного кредитування допомогу отримали 17 тис. 800 сімей, з яких на сьогодні обслуговується 8960 договорів. Всього держава сплатила як компенсацію 690 млн грн. Очікується, що до кінця року фінансування програми складе 3,8 млн грн, буде побудовано 2 млн 800 тис. кв.метрів житла, а загальна кількість сімей, які отримають державну допомогу у рамках цієї програми складе 30,5 тисяч сімей.

"Ті цифри, які ми маємо, на жаль, абсолютно не відповідають реалізації Програми молодіжного кредитування будівництва. Така кількість квадратних метрів для такої програми – це в десятки разів менше, ніж того вимагає наше українське суспільство", – відзначив заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства і регіональної політики Ігор Лисов.

житло, молодь, програма