Студенти Академії мистецтв вигадали "тварин" для Харківського зоопарку

Новини освіти в Україні

Студенти 2-го курсу спеціалізації "Художньо-комп'ютерна графіка" Луганської державної академії культури і мистецтв Данило Вовченко (Гартман) і Дарина Єрмоліна за результатами відбіркового туру пройшли у фінал конкурсу логотипів для Харківського зоопарку. Про це повідомляє прес-служба ВНЗ.

Близько 60 кращих робіт конкурсантів, у тому числі всі п'ять логотипів Данила Вовченка (на фото) і один Дарини Єрмоліної, що пройшли перший етап, представлені на виставці в арт-підвалі Харківської міської художньої галереї до 15 грудня. Серед них жюрі конкурсу визначить 10 робіт фіналістів. З цієї десятки переможця конкурсу оберуть ті, хто проголосує з 18 по 31 грудня на сайті www.kharkiv.travel

Переможець отримає 7 тисяч гривень. За умовами конкурсу, він повинен буде не просто розробити фірмовий графічний логотип, але і створити в його стилі навігацію по зоопарку – рекламний плакат, новинний та інформаційний стенд, таблички на вольєрах, покажчики і карту-стенд з логотипом.

До жюрі конкурсу увійшли Олексій Григорьєв, директор Харківського зоопарку, Дарина Спасова (проект KharkivLovesYou), Олег Векленко, глава асоціації "4й блок", Юрій Янко, директор харківської філармонії, Андрій Гладкий, художник, Дмитро Грицький, директор креативного агентства "Бумеранг".

За словами Дарини Спасової, "серед робіт вже видно потенційних переможців, роботи яких якісно виділяються на тлі інших. Загалом, вважаю, городянам буде з чого обирати найкращий логотип для зоопарку".

зоопарк, мистецтво, графіка