Кращі юні краєзнавці ділилися результатами власних досліджень

Новини освіти в Україні

30 листопада – 2 грудня 2012 року у Миколаєві Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено ІІІ Всеукраїнську краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
Конференція проводилася в два етапи – заочний та очний. На заочний етап надійшло 163 роботи з 18 областей України.
На очний етап конференції прибули 20 учнівських делегацій з різних областей України та 14 районів (міст) Миколаївської області.
Юні дослідники плідно працювали в секціях «Історичне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Етнографія», «Екологічне краєзнавство», «Географічне краєзнавство та геологія», «Культура, література, архітектура та мистецтво рідного краю».
Учасники конференції нагороджені грамотами управління освіти та науки Миколаївської облдержадміністрації. Усі учасники очного та заочного турів, керівники делегацій отримали збірку тез пошукового-дослідницьких робіт.
У вільний від засідань час для дослідників рідного краю проведені екскурсії до Миколаївського обласного краєзнавчого музею, Миколаївського зоопарку, оглядова екскурсія містом «Вулиці Миколаєва розповідають» тощо.

Конференція, Україна