Всеукраїнський форум молодих журналістів

Новини освіти в Україні

9-10 грудня 2011 року відбудеться Всеукраїнський форум молодих журналістів, які представлять свої проекти та змагатимуться за звання «Медіа прорив» року.

Восени 2011 року відбувся Київський форум молодих журналістів «Медіа покоління», на якому у двох паралельних напрямках – «Молодіжна журналістика в умовах глобального світу» та «Онлайн-медіа: завдання та перспективи» своїм досвідом з учасниками форуму поділилися провідні фахівці та новатори інформаційної галузі у формі майстер-класів.

У результаті учасники вирішили що молодіжна журналістика – це можливість отримати досвід справжньої журналістської діяльності, розвиватися як професіонал та розвивати громадянське суспільство. Тому більшість розпочала роботу над власними проектами.

Всеукраїнський форум стане логічним продовженням розпочатої справи.

За результатами форуму учасники самостійно оберуть найкращі проекти у трьох номінаціях:

- Молодіжне видання (друковані ЗМІ та онлайн розсилки)

- Молодіжний канал (радіо, телебачення)

- Молодіжний портал (сайти, блоги)

Автори найкращих проектів отримають цінні призи, підтримку у розвитку проекту та визнання молоді усієї країни.

Фінал форуму та нагородження переможців відбудеться 10 грудня о 14:00 у столичному книжному кафе «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 10) за участю народних депутатів, представників Державного комітету телебачення та радіомовлення, видатних журналістів сучасності.

Організатором форуму виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони».

Всеукраїнський форум молодих журналістів