У ЛНУ ім. Тараса Шевченка чекають на проведення Дня абітурієнта

Новини освіти в Україні

Більше 1,5 тис. випускників шкіл Луганської області чекають на останню суботу січня. Саме тоді у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка проводитиметься День абітурієнта.
«Ми припускаємо, що до нас приїдуть випускники шкіл Луганської і Донецької областей, старшокласники з прикордонних регіонів Російської Федерації. Другий рік поспіль йде співпраця зі школами і коледжами Республіки Білорусь, – повідомила відповідальний секретар приймальної комісії ЛНУ Марія Сперанська-Скарга.
Практика показує, що першими День абітурієнта у вищому навчальному закладі прагнуть відвідати абітурієнти-пільговики, а також випускники поточного року. Останніх понад усе цікавить реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка проходитиме в Україні в лютому-березні.
Цього дня можна буде познайомитися з університетом, зі всіма напрямами підготовки і спеціальностями, поспілкуватися з провідними професорами ВНЗ, дізнатися про наукові досягнення і плани розвитку. Також запланована робоча зустріч керівництва ЛНУ (ректора Віталія Курила і першого проректора університету Сергія Савченка) з абітурієнтами та їх батьками у форматі «питання-відповідь».

ЛНУ ім. Тараса Шевченка, День абітурієнта